Fullizle.org, Full filmin full adresi

Fullizle.org Full filmin Full adresi. Film izlemenin en keyifli ve en hızlı yolu fullizle.org
Anasayfa - Seri Filmler - 2012 Filmleri - 2013 Filmleri - 2014 Filmleri - Yardım

Zamanın Külleri

22 Mart 2009 Yazan admin

Film Kalitesi : 7.3 (imdb)
Tür: Aksiyon
Yapımcı : Kar Wai Wong,  Jeffrey Lau,  Jacky Pang Yee Wah
Film Hakkında : Her ne kadar onları sevdiğinizi Ben nadiren tekrar izlemek filmler yavaş ve içgözlem. Olarak çok ben zaten üç viewings vermeme yaz dadanmak Zaman Ashes kural için istisna olduğunu! Bu harika resimler nedeniyle, önemli, ama keskin diyaloglar veya ciddi ve destan müzik, yine Zaman Ashes bir büyüleyici film olabilir!

Çölün ortasında bir lokali Set in, bize karşılıksız aşk teması farklı Swordsmen ve anlamda hikayeler anlatır. Tüm insanlar, in fact, .. reddedilmesinin karşılaştım ve şimdi sanrı aşmak ve kendi hayatı ile gitmek bir yol bulmak için çalışıyoruz. Eskrimcilik büyük bir çıkış olarak iç tutku ve hayal kırıklığı çıkarmak için görülüyor.

Bu kahraman, Ouyang Feng [Leslie Cheung] one of those Swordsmen, kim onun bayan solunun [Maggie Cheung] ve köy, ikna ün ve şeref izlemeye o onun için geri bekledim olacaktınız. Şimdi yerine o yalnızlık ve aslında o onun ağabey evli yüzleri vardır.

Filmin en garip yönü resimleri, çok güzel, her harika bir portre emzirme yapabilirsiniz var. Hatta savaşlarını yerine, sürekli filme olan çekim ayrı bir dizi olarak, böylece daha fazla indelibly bizim kafamda etkilendim kalan görüntülenir. Nitekim, film hafıza ilgili odaklanır (film başlık muhtemelen) ve kime ifade gücünü, o başka bir zaman akışı içinde yok olan geçmişin canlı anları tutmak için. Highly recommended! 9 / 10

Part 1 :


Part 2 :


Part 3 :


Eğer Film Açılmıyorsa Lütfen Diğer Alternatiflerden filmi izleyin. Linkler çalışmıyorsa yorum yapın, hemen yükleyelim.  
 Mahkeme kararı ile engellenen sitelerden izlemek için DNS adresinizi değiştirmeniz gerekir. Resimli anlatım için tıklayın
Etiketler: , , , , ,
Kategori Aksiyon Filmleri, Romantik-Duygusal

Sıccacık Fırından

Yorum Yapın

Film hakkında yorum yazarak film hakkında görüşlerinizi belirtebilir , diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Fullizle.org sitesindeki videolar video paylaşım sitelerinden Embed kodu olarak alınmaktadır. Fullizle.org sitesindeki içeriğin yasalara aykırı kullanılması karşısında oluşabilecek hiçbir sorundan site sorumlu kabul edilemez. Siteye giren herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir , sitemizden kaldırılmasını istediğiniz videoları fullizleorg@gmail.com adresine bildirebilirsiniz.

İletişim : fullizleorg@gmail.com


Dost siteler : full izle film izle sinema izle