Fullizle.org, Full filmin full adresi

Fullizle.org Full filmin Full adresi. Film izlemenin en keyifli ve en hızlı yolu fullizle.org
Anasayfa - Seri Filmler - 2012 Filmleri - 2013 Filmleri - 2014 Filmleri - Yardım

Kahır (Orhan Gencebay)

28 Haziran 2010 Yazan admin

Yapım:  1983 ~ Türkiye
Tür: Dram
Yönetmen:  Osman F. Seden
Film Hakkında : Orhan,babasının öLümünden sonra kendisini yetiştiren Hayri Ağa tarafından yurt dışına staja gönderiLmiştir.Dönüşünde kendi işini kurmak ister ancak Hayri Ağa ona yeğeniyLe evLenmediği takdirde para vermeyeceğini söyLeyince onun yanından ayrıLır.Kadir Usta iLe birLikte iş kurup çaLışmaya başLar ve onun evine taşınır.Ve Hülya iLe tanışır.Genç kızın abisi Erdoğan haksız yere cinayetLe suçLanmış ancak her şeye şahit oLan mahaLLe haLkı oLayı tezgahLayan Hayri Ağa’ya karşı Erdoğan’ı savunamamıştır.Orhan ve Hülya kısa sürede birbirLeriyLe yakınLaşırLar.Ancak Hayri Ağa’nın iki gencin hayatındaki roLü bitmemiştir.Ağanın bir baLtaya sap oLamamış oğlu Metin marazi bir tutkuyLa HüLya’ya aşıktır ve onun Orhan’La iLgiLenmesine katLanamadığı için iki gencin kabusu oLacaktır.

Eğer Film Açılmıyorsa Lütfen Diğer Alternatiflerden filmi izleyin. Linkler çalışmıyorsa yorum yapın, hemen yükleyelim.  
 Mahkeme kararı ile engellenen sitelerden izlemek için DNS adresinizi değiştirmeniz gerekir. Resimli anlatım için tıklayın
Etiketler: , , , ,
Kategori Yeşilçam Sineması

Sıccacık Fırından

Yorum Yapın

Film hakkında yorum yazarak film hakkında görüşlerinizi belirtebilir , diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Fullizle.org sitesindeki videolar video paylaşım sitelerinden Embed kodu olarak alınmaktadır. Fullizle.org sitesindeki içeriğin yasalara aykırı kullanılması karşısında oluşabilecek hiçbir sorundan site sorumlu kabul edilemez. Siteye giren herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir , sitemizden kaldırılmasını istediğiniz videoları fullizleorg@gmail.com adresine bildirebilirsiniz.

İletişim : fullizleorg@gmail.com


Dost siteler : full izle film izle sinema izle