Fullizle.org, Full filmin full adresi

Fullizle.org Full filmin Full adresi. Film izlemenin en keyifli ve en hızlı yolu fullizle.org
Anasayfa - Seri Filmler - 2012 Filmleri - 2013 Filmleri - 2014 Filmleri - Yardım

Haydutlar

12 Mayıs 2009 Yazan admin

Film Kalitesi  : 2.7 (imdb)
Yönetmen: Pablo Veliz
Senaryo: Warren Lewis, Tino Struckmann, Jerry Buteyn
Görüntü Yönetmeni: Jason Newfield
Müzik: Christopher Ward
Yapım: 15 July 2008 (USA)
Ülke: Amerika
Tür: Aksiyon / Double Dagger

Film Hakkında : muhtemelen en kötü komplo / hareket ben bir film gördüm. bütçe çok bu film düşük olması gerekir, çünkü kötü güreşçi maskeleri bir üçüncü dünya ülkesi tarafından eski komplo reeks kadar. Oyunculuk gibi davranıyorsun çünkü hareket ve tek saniye inandırıcı değil bana en rahatsız olduğunu. için o sizin kim kendine yeterli olması için kontrol sonuna kadar çünkü son sahne muhtemelen bir worst.I biri, sizi hayal kırıklığına olur da bu gibi film boyunca geldi farklı karakterler ile hayal kırıklığına uğradığını ile oturup “Don” bir Meksikalı bir mafya mafya babası olarak verilmiştir taklit etmek için çalışıyor gibi görünüyor, ama başarısız bir moda tasarımcısı gibi görünüyor. Son Yorum Diyalog hakkında olmalıdır. Kadar gördüğünüz bu en kötü diyalog olmak zorunda. Burada bir örnek vermek istemiyorum ama bu çok saçma. Last but not least, bu film görünür bir kristal meth satıcısı olduğunu. Onun performansı çok kötü Ben LA ortasındaysa onun güney aksanı gördüm gülüyorsun başlamış sadece çok kötü. Tüm bu büyük bir film eğer daha önce bir film görmedim bulunuyor. aksi takdirde bu film bu yüzden bir komedi dönüştürün olabilir kötü.

Part 1 :


Part 2 :


Part 3 :


Part 4 :


Eğer Film Açılmıyorsa Lütfen Diğer Alternatiflerden filmi izleyin. Linkler çalışmıyorsa yorum yapın, hemen yükleyelim.  
 Mahkeme kararı ile engellenen sitelerden izlemek için DNS adresinizi değiştirmeniz gerekir. Resimli anlatım için tıklayın
Etiketler: , , , ,
Kategori Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri

Sıccacık Fırından

Yorum Yapın

Film hakkında yorum yazarak film hakkında görüşlerinizi belirtebilir , diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Fullizle.org sitesindeki videolar video paylaşım sitelerinden Embed kodu olarak alınmaktadır. Fullizle.org sitesindeki içeriğin yasalara aykırı kullanılması karşısında oluşabilecek hiçbir sorundan site sorumlu kabul edilemez. Siteye giren herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir , sitemizden kaldırılmasını istediğiniz videoları fullizleorg@gmail.com adresine bildirebilirsiniz.

İletişim : fullizleorg@gmail.com


Dost siteler : full izle film izle sinema izle