Fullizle.org, Full filmin full adresi

Fullizle.org Full filmin Full adresi. Film izlemenin en keyifli ve en hızlı yolu fullizle.org
Anasayfa - Seri Filmler - 2012 Filmleri - 2013 Filmleri - 2014 Filmleri - Yardım

Gülen Gözler

29 Ekim 2009 Yazan admin

Gülen Gözler

Yapım:1977 ~ Türkiye
Tür:Aile, Dram, Komedi
Yönetmen:Ertem Eğilmez
Film Hakkında : Nezaket Hanim ve eşi hep erkek çocuk istemiştir fakat ALLah onlara 4 kız çocuğu vermiştir. Ailenin maddi durumu pek iyi değildir. Kızların evlilik çağı gelmiştir. Kızlarını evlendirmek için evlerini ipotek altına aldırmışlardır. Aldıkları parayla kızlarını evlendirirler. Fakat parayı ödemenin vakti gelince elde avuçta hiç bişey yoktur , parayı toparlayıp evlerini kurtarmak için evde sabun üretimi yapmaya çalışırlar. Eski ama çok güzel bir türk filmi izlemenizi tavsiye ederim.
Not: Fullizle.org sitesindeki bütün Şener Şen filmleri eklenmiştir , kırık olanlar yenilenmiştir.Fullizle.org’de Bütün Şener Şen Filmlerini izleyebilirsiniz.

Videozer

Videobb

Eğer Film Açılmıyorsa Lütfen Diğer Alternatiflerden filmi izleyin. Linkler çalışmıyorsa yorum yapın, hemen yükleyelim.  
 Mahkeme kararı ile engellenen sitelerden izlemek için DNS adresinizi değiştirmeniz gerekir. Resimli anlatım için tıklayın
Etiketler: , , , , , ,
Kategori Sinema Film

Sıccacık Fırından

Yorum Yapın

Film hakkında yorum yazarak film hakkında görüşlerinizi belirtebilir , diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Fullizle.org sitesindeki videolar video paylaşım sitelerinden Embed kodu olarak alınmaktadır. Fullizle.org sitesindeki içeriğin yasalara aykırı kullanılması karşısında oluşabilecek hiçbir sorundan site sorumlu kabul edilemez. Siteye giren herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir , sitemizden kaldırılmasını istediğiniz videoları fullizleorg@gmail.com adresine bildirebilirsiniz.

İletişim : fullizleorg@gmail.com


Dost siteler : full izle film izle sinema izle