Gladyatör Full İzle

Gladyatör Full İzle
IMDB 8,5/10

Açıklama : Roma İmparatorluğu'nun en başarılı döneminin mimarı sayılan General Maximus'tan, İmparator bir süreliğine ülkeyi yönetmesini ister. Bu süre içinde imparatorun oğlu tahtın elinden gideceğini anlayınca General Maximus'a bir suikast düzenler ve karısıyla çocuğunu öldürür. General Maximus'u da gladyatörlerin yanına sürgüne gönderirler. Yıllar sonra tekrar Romaya dönen Maximus karısının ve çocuğunun intikamını almak istemektedir... İyi seyirler dileriz. , , , , , , ,

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Süre Yönetmen Oyuncular
19.01.2015 23:05 Türkçe Dublaj 2000 - ABD , İngiltere Aksiyon , Dram , Macera 155 Dak. Ridley Scott Russell Crowe , Djimon Hounsou , Joaquin Phoenix , Connie Nielsen , Giorgio Cantarini.

Son eklenen filmler

Film hakkındaki görüşleriniz


Fullizle.org sitesindeki sitesindeki videolar video paylaşım sitelerinden Embed kodu olarak alınmaktadır. Sitedeki içeriğin yasalara aykırı kullanılması karşısında oluşabilecek hiçbir sorundan site sorumlu kabul edilemez. Siteye giren herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir , sitemizden kaldırılmasını istediğiniz videoları fullizleorg@gmail.com adresine bildirebilirsiniz. Fullizle.org Full filmin Full Adresi!
VİDEO HATA BİLDİRİM EKRANI
Bildiriminizin ardından, editörlerimiz sorunla alakalı değerlendirme yapacaklardır. İlginiz için teşekkürler.
Raporla
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.