Fullizle.org, Full filmin full adresi

Fullizle.org Full filmin Full adresi. Film izlemenin en keyifli ve en hızlı yolu fullizle.org
Anasayfa - Seri Filmler - 2012 Filmleri - 2013 Filmleri - 2014 Filmleri - Yardım

Bir Külkedisi Masalı – A Cinderella Story

21 Ocak 2010 Yazan admin

Bir Külkedisi Masalı - A Cinderella Story

Film Kalitesi :  5.5 (imdb)
Yapım:  2004 ~ ABD,  Kanada
Tür:  Aile,  Komedi,  Romantik
Yönetmen:  Mark Rosman
Film Hakkında : Sam Montgomery, babası, estetikli üvey annesi Fionna, kötü üvey kardeşleri Brianna ve Gabriella ile birlikte San Fernando’daki evlerinde yaşar. 8 yaşına geldiğinde, büyük bir deprem olur ve Sam babasını bu depremde kaybeder. Sam tüm dersleri çok başarılı olan örnek bir öğrenci iken; üvey annesi Fionna, Sam’i babasından kalan küçük lokanta da zorla aşçı-garson olarak çalıştırmaya başlar. Bu arada Sam okuldan biriyle internet üzerinden kendisini “Princeton Girl” olarak tanıtıp sürekli sohbet etmektedir. İşin ilginç yanı kendisi de konuştuğu kişinin kim olduğunu bilmemektedir. Bu ikilinin ortek yanı ikisinin de Princeton Üniversitesi’ne kabul edilmek istemeleriydi. Ardından Sam konuştuğu kişinin okulun en yakışıklı çocuğu Austin Aymes olduğunu öğrenir.Austin babasının zorlamalarına reğmen futbolcu olmak istememektedir.Yazar olmayı çok ister ve bu hayalinin bir gün gerçekleşmesine inanır.

Tek Part :

Eğer Film Açılmıyorsa Lütfen Diğer Alternatiflerden filmi izleyin. Linkler çalışmıyorsa yorum yapın, hemen yükleyelim.  
 Mahkeme kararı ile engellenen sitelerden izlemek için DNS adresinizi değiştirmeniz gerekir. Resimli anlatım için tıklayın
Etiketler: , , , ,
Kategori Aile, Komedi Filmleri, Romantik-Duygusal

Sıccacık Fırından

Yorum Yapın

Film hakkında yorum yazarak film hakkında görüşlerinizi belirtebilir , diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Fullizle.org sitesindeki videolar video paylaşım sitelerinden Embed kodu olarak alınmaktadır. Fullizle.org sitesindeki içeriğin yasalara aykırı kullanılması karşısında oluşabilecek hiçbir sorundan site sorumlu kabul edilemez. Siteye giren herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir , sitemizden kaldırılmasını istediğiniz videoları fullizleorg@gmail.com adresine bildirebilirsiniz.

İletişim : fullizleorg@gmail.com


Dost siteler : full izle film izle sinema izle