Fullizle.org, Full filmin full adresi

Fullizle.org Full filmin Full adresi. Film izlemenin en keyifli ve en hızlı yolu fullizle.org
Anasayfa - Seri Filmler - 2012 Filmleri - 2013 Filmleri - 2014 Filmleri - Yardım

Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi

14 Mart 2009 Yazan admin

Film Kalitesi : 8.2 (imdb)
Tür : Fantastik / Romantik / Dram  / Gizem
Gösterim Tarihi : 6 Şubat 2009
Yönetmen : David Fincher
Senaryo : Eric Roth , Robin Swicord , Francis Scott Key Fitzgerald (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Claudio Miranda
Müzik : Alexandre Desplat
Yapım : 2008, ABD , 166 dk.
Film Hakkında : Benjamin Button en merak Vaka herhangi bir farklı ve şimdiye kadar gördüğünüz bir film muhtemelen hiç olacaktır. Tamamen dökülemeyen bana bir gerçek destan. O kadar çok bu Daha yerine getirmektedir. Herşey büyülü puanına kurnazca harika performansları ve zarif hattan çentik üst oldu. Film işte deneyimi ölüm değil sadece, hissediyorum da bu keşfetmek için inanılmaz bir yaşam için sorar. O bariz ahlaki sorunları hepimizin katılıyor, but prays Ayrıca, her birimiz aynı joys ve şikayetleri geçen fikri dangles değil, aynı şekilde. Bu önemli bir tarih az bir parlaklık ve başlık dışında hiçbir hak ediyor.

Bu görsel ve duygusal film 20. yüzyıl, yaş arka başında doğdu çok özel bir adamın hayatı tekrar zengin. Onun hikayesi bir günlük sevgisiyle, Papatya ve kızı ile okumak yoluyla peşinde. O bizim daha yaşlanmak, ve aynı şeyler geçen hayatı boyunca. O düşünceli bir gözlemci, çeşitli açılardan yaşam bulunursa. Ama onu benzersiz kılan hayatını değildir. Onun aşk ne ona özel bu. O nasıl Daisy duyduğu sevgi ve sadece bir kaç yıl gerçekten inanılmaz seviyorum bir ömür boyu anlamaya çalışıyorum harcamaktadır. Olarak yaşamlarını, hayal kırıklığı ve yıl sıkıntı değer keşke mutluluk birkaç dakika için bize bildirin.

Filmi içerisinde yönü neredeyse kusursuz olduğu. O Garner Benjamin Button David Fincher o hak tanınması olduğunu umuyoruz. O rüzgarlar saat de ve zarafet, film yadsınamaz akışı olduğunu itibaren sonuna kadar iyi olduğunu. Yaklaşık 3 saat, bir bir boşa dakika değil. Her çekim çene düşüş, diğer yandan zaman sorulduğunda bazı anlaşma, bu akıllıca olacaktır.

Bu işlem de bir merak konusudur. Bu kadar Brad Pitt en iyi performansı var. Çok inandırıcı ve gerçekçi boyunca. Onun tonları yerinde ve makyaj ve CGI ve ağır kullanımı onun karakterini resmettiğine rağmen Pitt, Benjamin, bu çok daha ilginç olduğunu.

Ben tiyatro da bu filmin kötü olabilir hayran bıraktı. Bu hayat, aşk, çok zarif betimleme ve şeyleri biz kaybedersiniz. Çok evvelden sonra, kesinlikle hayal kırıklığı değildi. Hepsi bu değil belki bu filmi. Duygusudur İşte bu kaşık ve ortalama değeri olan kitleye beslemeleri yok tiyatro var. Bu korku ve merak, mutlak taş gibi bir şeydir. Ne hayatımızın unutulmaz anlar vardır, uzun yeterli yayınlamadan önce kavramak için don’t seem yapar. Hayatı kendisi aslında çok, çok ve Benjamin Button meraklı olduğunu az bir mucize olduğunu.

Part 1 :

Part 2 :

Part 3 :

Part 4 :

Part 5 :

Part 6 :

Part 7 :

Film hakkında yorum yaparak  film hakkındaki görüşlerinizi belirtebilir , kendi fikrinizce film hakkında eleştiri yapabilirsiniz.
Eğer Film Açılmıyorsa Lütfen Diğer Alternatiflerden filmi izleyin. Linkler çalışmıyorsa yorum yapın, hemen yükleyelim.  
 Mahkeme kararı ile engellenen sitelerden izlemek için DNS adresinizi değiştirmeniz gerekir. Resimli anlatım için tıklayın
Etiketler: , , , , ,
Kategori Fantastik, Gizem, Romantik-Duygusal

Sıccacık Fırından

Yorum Yapın

Film hakkında yorum yazarak film hakkında görüşlerinizi belirtebilir , diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Fullizle.org sitesindeki videolar video paylaşım sitelerinden Embed kodu olarak alınmaktadır. Fullizle.org sitesindeki içeriğin yasalara aykırı kullanılması karşısında oluşabilecek hiçbir sorundan site sorumlu kabul edilemez. Siteye giren herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir , sitemizden kaldırılmasını istediğiniz videoları fullizleorg@gmail.com adresine bildirebilirsiniz.

İletişim : fullizleorg@gmail.com


Dost siteler : full izle film izle sinema izle